Provozuje: PCKBnet s.r.o., Masná 129, 382 41 Kaplice 382 41 Kaplice, IČO: 03798909, DIČ: CZ03798909
GSM: +420 608 126 122, WEB: www.pckbnet.cz, MAIL: knizek@pckbnet.cz
Dokumenty ke stažení: VOP | Rámcová smlouva - podnikatel | Rámcová smlouva - spotřebitel | Specifikace rozhraní sítě
Výhody a chytré funkce | PCKBnet.cz

Výhody a chytré funkce

iptv_small

Výhody Chytré televize

Sledování naší televize přináší řadu výhod, které Vám opravdu zjednoduší život. Pro nové i stávající zákazníky, ktěří od nás mají internet, je po dobu 3 měsíců ZDARMA (3 měsíce zdarma se základním balíčkem programů a službou Timeshift).

Mezi největší výhody Chytré televize patří

 • Nemusíte pořizovat další TV přijímač např. do dětského pokoje, kde máte již PC nebo notebook.

 • Nemusíte po bytě tahat žádné kabely s TV signálem, pro příjem stačí pouze běžné domácí WiFi.

 • Můžete si vzít notebook nebo tablet ven na terasu a sledovat svůj oblíbený pořad.

 • Nemusíte platit další poplatky státu za další TV přijímač.

 • Můžete připojit libovolný počet notebooků, tabletů a PC.

 • Rozšířená programová nabídka pořadů a to i těch, které nemusí být dostupné pomocí pozemního vysílání.

Chytré funkce

Přinášíme Vám novou úroveň pohodlí při sledování televize. Využijte funkce „Chytré TV“ a přizpůsobte televizní program ideálně svým potřebám. Fanděte a přehrávejte si dokola poutavé záběry.

Ovládejte programové vysílání moderními funkcemi, která nabízí naše chytrá televize, přesně tak jak Vám to časově vyhovuje. Nemusíte spěchat, abyste stihli začátek nějakého programu. Dokonce se nemusíte bát odejít od obrazovky ani během vysílání přímého přenosu ze sportovního utkání. S naší internetovou televizí Vám už žádný okamžik neuteče.

PAUZA

Udělejte si při sledování pauzu a pozastavte pořad až na 60 minut.

Nechcete přijít ani o okamžik sledovaného pořadu? Káva, telefon, dovaření večeře… nic již pro Vás nebude problém. Díky funkci PAUZA si pořad stopnete, a ve sledování budete dál pokračovat, až si budete přát. Právě vysílaný pořad lze pozastavit až na 4 hodiny.

OD ZAČÁTKU

Přehrajte si již běžící pořad znovu, od začátku.

Nestihli jste začátek oblíbeného pořadu? Nic se neděje. Jedním stiskem zeleného tlačítka na dálkovém ovladači aktivujete jeho přehrávání znovu, od začátku. Pořad bude přehráván ze záznamu a Vy v něm budete moci přetáčet – posouvat se kupředu i nazpět, opakovat poutavé záběry i přeskakovat nudná místa.

NAHRÁVÁNÍ

Nahrajte si své oblíbené pořady na 3 měsíce na náš server.

Bojíte se, že nestihnete nový film či oblíbený seriál? Nebo jste právě narazili na něco, co rozhodně musíte vidět znovu? Nahrajte si vybraný pořad a dívejte se na něj, až budete mít čas a chuť. Zůstane Vám uložen k dispozici pro další přehrávání po dobu tří měsíců.

JAKÉ JSOU VÝHODY NAHRÁVÁNÍ S „CHYTROU TV“?

 • I když nahrávání zapnete v průběhu pořadu, pořad bude nahrán celý, od začátku.

 • Po skončení nahrávaného pořadu se nahrávání automaticky vypne.

 • Během nahrávání pořadu lze přepínat na jiné kanály.

 • Je možné současně nahrávat pořady na více stanicích.

 • Máte-li více set-top boxů, sdílejí nahrávky mezi sebou – programy nahrané na jednom set-top boxu můžete sledovat z jiného.

 • Nahrávání můžete zapnout přímo při sledování pořadu, naprogramovat předem nebo aktivovat zpětně pro pořady, které již skončily – viz funkce ARCHIV.

ARCHIV

Přehrávejte a nahrávejte i pořady, které již skončily.

Přišli jste domů pozdě a zmeškali pořad, na který jste se těšili? S naším archivem máte po problému. Ukládáme Vám 36 hodin zpětně pořady, které již skončily. Dokud se zobrazují v Programovém průvodci, máte možnost si je znovu přehrát či nahrát. A stejně jako při spuštění pořadu od začátku využívat možnosti pozastavení a přetáčení.

„40 za 49“

Chcete nahrávat pořady do archivu, abyste si je mohli zpětně v pohodlí pustit? Za 49,- Kč měsíčně Vám nabízíme nahrávací prostor o délce 40 hodin.

PROGRAMOVÝ PRŮVODCE

Zjistěte TV program a informace o vysílaných pořadech až 10 dní dopředu.

V programovém průvodci jsou zobrazeny všechny pořady, které právě hrají, které budou v dalších dnech vysílány, nebo před pěti a méně hodinami skončily. Počet dní, na které se TV program zobrazuje a podrobnost informací se u jednotlivých kanálů liší, podle toho, jaké podklady pro průvodce jejich provozovatel dodává.

TITULKY

Aktivujte si titulky ve vlastním nebo cizím jazyce.

Chcete sledovat pořad v originálním jazyce a při tom se držet českých titulků? Nebo špatně slyšíte a potřebujete podporu? Již to není problém. Využijte volbu titulků a sledujte televizi tak, jak Vám to nejlépe vyhovuje.

 

Chytrá televize pro Vás – prezentační video